JEOTES

JeoTes™ Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti. deneyimli kadrosuyla 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bugüne dek Avrupa menşeli plakalar ile üretilmekte olan JeoTes™ , tamamı yerli olarak üretilen %100 Türk bir plakalı ısı değiştirici markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma, uzun yıllar edinilen tecrübeler ışığında, müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre, çağın gerekliliklerini, teknolojiyi ve gündemi kılavuz edinerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugüne dek yapısını ve ürün gamını geliştirmiş ve sürekli geliştirmekte olan, yenilikçi, ileri görüşlü bir firmadır. Ar-Ge projeleri, devlet kurumları tarafından desteklenmekte ve teşvik edilmektedir.

Faaliyet alanının merkezi Plakalı Isı Değiştiriciler olan JeoTes™, diğer markaların ürünlerini kullanmakta olan müşteriler için yedek parça - conta üretimine 2007 yılında ilk conta kalıbını imal ederek başlamıştır.

Bununla birlikte, yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, eşanjör bakım-temizlik-montaj hizmetleri ve sistem kurulumu konusunda da hizmet vermektedir.

Kaliteden ve dürüst çalışma prensibinden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışma anlayışıyla örnek bir kuruluş olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.