ECOFLO

EGE ENDÜSTRİYEL KONTROL A.Ş.

Endüstriyel proses kontrolün vazgeçilmez öğeleri olan pnömatik ve elektrikli kontrol vanalarını, 25 yılı aşkın bilgi ve deneyimimizle, tamamen yerli sermaye ile üretmekteyiz.

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 2500m2 kapalı alana sahip üretim merkezimizde, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi (TUV ASTRIA TÜRK) ve 2014/68/EU (CE Belgesi ),(TUV ASTRIA TÜRK) altında üretim yapan firmamız, yerli ve yabancı müşterilerimizin endüstriyel tip kontrol vanaları ihtiyaçları için çözümler sunmaktadır.

"ecoflo" markası ile satışa sunulan ürünler, firmamızın yetkin kadrosu tarafından tasarlanıp üretilmekte, satış öncesi ve sonrası teknik destek ile yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimize güven içerisinde ulaştırılmaktadır.

Proses ölçüm-kontrol sistemleri ve bu sistemlerin ayrılmaz bir parçası olan kontrol vanaları konusundaki bilgi ve deneyimlerimiz, müşterilerimize teknik destek konusunda büyük katkı sağlamaktadır. Saha keşfi ile müşteri sorun ve ihtiyaçlarının doğru tespiti, doğru vanaların seçimi, uzman kişilerce devreye alınması ve servislerinin yapılması firmamızın öne çıkan özelliklerindendir.